Vítejte na našem webu

 

chovatelské stanice Mille Talenti

Pudl střední černý

 

Mille Talenti je rodinná chovatelská stanice, která se zabývá chovem středních černých pudlů.Všichni naši pudlíci jsou členy rodiny a žijí s námi v domě v historickém městě Žatci. Trávíme s nimi náš volný čas, proto je i velice dobře známe. Protože se nejedná o velkou chovatelskou stanici s deseti psy, můžeme si zachovat velmi osobní vztah, ke každému našemu pejskovi i štěňátku. Našim cílem je produkce kvalitních a zdravých štěňat, proto klademe důraz na nepříbuzenská spojení a provedené testy na dědičné nemoci.

Chovatelský servis je pro nás samozřejmostí.

Kontakt

Monika Maděrová

Nám. Svobody 161
438 01 Žatec
Czech Republic

776 774 723

Please contact me by email only in English. Or call my partner on telephone number +420 739 149 099. After the 5 pm

Protože si zdraví našich miláčků vážíme, snažíme se je krmit co nejvíce přirozenou stravou. Proto naši psi i všechna štěňata jsou krmena stravou BARF od vyhlášené firmy BARON.cz. Více informací o stravě BARF naleznete zde:

 

Pokud si z nějakého důvodu nechcete nebo nemůžete pořídit pejska s PP, dejte prosím šanci jednomu z mnoha pejsků z psího útulku. Nepodporujte množitele, když kolem nás čeká plno nevinných psích očí, které čekají na to, až je někdo zachrání a dá jim lásku, kterou si zaslouží.

Zde si můžete vybrat:

Pudl v nouzi

 

Novinky

Jessie je oficiálně Junior šampion ČR

21.12.2011 18:12

Publikován nový článek

16.12.2011 20:23
Byl publikován nový článek o výchově štěňěte. Více zde
<< 23 | 24 | 25 | 26 | 27 >>

Zde nakupujeme