Záruka

27.02.2011 11:07

Protože se snažíme odchovávat zdravá štěňátka, necháváme u pejsků provést dostupné testy na dědičné choroby, velmi zodpovědně vybíráme krycí pejsky a zaměřujeme se na nepříbuzenskou plemenitbu. Bohužel ani tato opatření nemohou zajistit, že se něco pokazí a některé štěňátko se nenarodí s vrozenou chorobou. Zvláště se jedná o choroby, které nejsou tolik časté a nedají se testy odhalit dopředu. Protože si uvědomujeme, že by bylo nespravedlivé, aby v případě dědičné choroby štěněte veškeré náklady na léčbu nesl pouze majitel, nabízíme záruku na naše štěňátka. Tato záruka spočívá v tom, že pokud by byla u některého štěňátka odhalena dědičná choroba, která by vyžadovala léčení, budeme jeho léčení hradit do 1 násobku kupní ceny štěněte. 

To znamená: Štěňátko by například stálo 10 tis. Toto štěňátko by onemocnělo a byla by potřeba operace, potom bychom vám vrátili peníze, které jste za štěňátko zaplatili. Samozřejmě je potřeba, aby jste nás o situaci, že štěňátko onemocnělo informovali dopředu a doložili nemoc veterinární zprávou. Vaši veterinární zprávu necháme posoudit našim lékařem, zda se opravdu jedná o chorobu dědičnou.  Záruka se nevztahuje pouze na cenu operace, ale i na pooperační péči, proto je potřeba všechny vynaložené náklady dokladovat.  

Pevně věříme, že tato situace nikdy nenastane, protože se snažíme o vysokou kvalitu našeho chovu a zodpovědný výběr krycího psa, ale zdraví štěňátka nikdy nelze stoprocentně zaručit, proto stejně jako výrobce ručí za zboží, které vyrábí, ručíme my za štěňata, která produkujeme.

Tato záruka bude samozřejmě zakotvena v kupní smlouvě, kterou dostanete spolu se štěňátkem. 

Zde nakupujeme